Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Styringsdokumenter

2017-05-09

Følgende dokumenter blir løpende oppdatert, og oppsummerer de viktigste elementene i daglig drift:

Vedtekter TTU v.02.pdf

Organisasjonsplan TTU v.02.pdf

TTU-styret

2017-05-09

Dette er styret som ble valgt på årsmøtet på Elverum 2018
Ønsker du å sende mail til hele styret: styret@ttu.no

Styrets medlemmer er alltid klar til å svare på spørsmål eller andre henvendelser. Ta gjerne kontakt på mail eller telefon dersom du har noe på hjertet, eller om det er noe du lurer på.

 

Styreverv Navn Land Mobil E-post
President Patrick Myhren Norge +47 91780556 patrick@ttu.no
Visepresident Nathalie Holum Norge +47 97473272 nathalie@ttu.no
Styremedlem Øyvind Kveine Haugen Norge +47 95761888 oyvind@ttu.no
Styremedlem Ingrid Bogsrud Norge +47 99007883 ingrid@ttu.no
Styremedlem Hasse Klingsted Norge +47 46660591 hasse@ttu.no
Kasserer Martin Lilleeng Sætra Norge +47 97675444 martin@ttu.no
Vara Ann Oxfeldt Olsen Danmark   ann@ttu.no
Vara Ada Størmer Papatheocharis Norge   ada@ttu.no
Kodanjaleder Ingrid Bogsrud Norge +47 99007883 ingrid@ttu.no
Yudanjaleder Ida Braaten Norge +47 97193885 ida@spiskake.com